KUUSAMET GROUP neapsiriboja aktyvia veikla vien Lietuvoje – bendrovė vysto verslą ir artimose Pabaltijo regiono šalyje: Latvijoje bei Rusijoje. Savo, kaip prekybinės įmonės, padalinius KUUSAMET GROUP yra įsteigusi Rygos uoste Latvijoje ir Baltiysk uoste Rusijoje (Karaliaučiaus srityje). Bendrovė yra patikimas partneris, lojaliems klientams visada pasiruošusi pasiūlyti geriausiai poreikius atitinkančias paslaugų sąlygas.

KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS MUS

1

TIKSLU

Metalų laužas, atvežtas į KUUSAMET grupės aikšteles, sveriamas sertifikuotomis svarstyklėmis

2

EKOLOGIŠKA

Metalų laužas, atvežtas į KUUSAMET grupės aikšteles, rūšiuojamas.

3

PATIKIMA

Su visais klientas atsiskaitoma laikantis sutartinių atsiskaitymo terminų.

4

PERSPEKTYVU

KUUSAMET grupės verslas vystomas siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo su kiekvienu klientu.

Kad savo klientams galėtų pasiūlyti dar geresnes metalų laužo supirkimo sąlygas, KUUSAMET GROUP siekia nuolatinės plėtros, todėl 2016 metų pabaigoje įsigijo UAB KUUSAKOSKI, kuri iki tol buvo patronuojamoji KUUSAKOSKI OY įmonė. Be to, įmonė sėkmingai plečia veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Šiuo metu KUUSAMET GROUP Lietuvoje valdo 26 metalų laužo supirkimo ir tvarkymo aikšteles ir yra stambiausia plieno laužo surinkimo bendrovė šalyje. Surinkimo vietos veikia visuose svarbiausiuose miestuose (didmiesčiuose ir regionų centruose). Kiekvienoje KUUSAMET GROUP metalų laužo surinkimo aikštelėje atliekos yra rūšiuojamos, smulkinamos ir perdirbamos. Bendrovė yra įsigijusi visą tam reikalingą techniką, krovimo įrangą bei sunkvežimių parką. Darbai atliekami tik su patikimų gamintojų įrenginiais (metalo žirklės RIMO, metalo smulkintuvai HAMMEL, sunkvežimiai MAN ir krovimo įranga FUCHS, ATLAS bei LIEBHERR).

Surinktą metalų laužą KUUSAMET GROUP eksportuoja į užsienio šalis – kas 40 kalendorinių dienų bendrovė parduoda 40 000 tonų metalų laužo (pilną krovininį laivą), kuris plukdomas ir realizuojamos užsienio rinkoje. Dažniausiai metalų laužas yra eksportuojamas į Turkiją, Kuveitą ir Egiptą.

Ne vieneri veiklos metai, platus, kels šimtus siekiantis, lojalių klientų ratas, nuolatinė plėtra ir orientacija į ateities perspektyvas suteikia galimybę KUUSAMET GROUP vadintis rinkos lyderiais, pasiūlyti konkurencingas ir patrauklias sąlygas tiek klientams, tiek partneriams.